PŘEDSTAVENÍ AGENTURY

 

Tato umělecká agentura z Ústí nad Labem oficiálně vznikla v roce 2008, avšak její zakladatel – Jan Moucha se na realizaci mnoha kulturních, společenských, či sportovních akcí, podílel již od roku 2004, a to v různých rolích. Buď jako dramaturg, scénárista, moderátor, či jako producent… V současné době agentura poskytuje velký rozsah nabízených služeb…

Pod křídly agentury je k dispozici mnoho zajímavých umělců, hudebních skupin, zvukařů, techniků, grafiků, fotografů…

 

1. HUDEBNÍ FESTIVALY – MĚSTSKÉ SLAVNOSTI, KONCERTY atd.

Specializujeme se na realizaci akcí tohoto druhu, kdy nejsme (pokud to zadavatel výslovně nepožaduje) – žánrově omezeni. Nabízíme kompletní služby spojené s realizací vašeho hudebního festivalu, městských slavností, vinobraní, pivních slavností, dětských dnů, uspořádání koncertu, atp., Hodláte uspořádat festival, městské slavnosti, vinobraní, dočesnou, majáles, nebo třeba jen zajímavý koncert ..? Ve vztahu k realizaci takovýchto akcí vám nabízíme buď realizaci projektu "na klíč, což je kompletní dodávka služeb spojených s takovouto akcí, nebo můžete využít pouze některé dílčí služby, jako je produkce kapel, zajištění ozvučení akce, zajištění pódia se světly, moderování akce, sestavení dramaturgie, či napsání scénáře, zprostředkování reklamy a propagace, zprostředkování sponzorů, zajištění pořadatelské služby atd., Každou z těchto služeb vám můžeme dodat samostatně či v různých kombinacích….

 

2. VIP - PRIVÁTNÍ AKCE NA KLÍČ

VIP akce na klíč je specifická kapitola zakázek, kterou realizujeme. Jedná se zejména o privátní akce společností, firem, holdingů, organizací, atp., vždy pro uzavřenou společnost. Akce tohoto typu jsou realizovány v maximálně možné úzké součinnosti se zadavatelem – zájemcem. Zde garantujeme 100% diskrétnost, neboť charakter akcí tohoto typu 100% diskrétnost mnohdy vyžaduje….

Máte-li zájem uspořádat prezentační akci, firemní večírek, jubilejní oslavu vaší firmy, společnosti, holdingu atp., na patřičné úrovni, můžete využít našich služeb. I zde nabízíme buď dodání akce na klíč, nebo můžete využít dílčí služby (moderování, hostesing, catering, produkce umělců a kapel, ozvučení a osvětlení akce, diskotéka, videoprezentace/audioprezentace, dramaturgie, scénář), opět samostatně či v kombinaci výše uvedeného.

Držíme se zásady, že každá VIP akce je známkou prezentace kvality zadavatele/pořadatele, jíž se v případě spolupráce na takové akci, stáváme nedílnou součástí…. I když jsme připraveni v rámci každé VIP zakázky vyhovět všem požadavkům zadavatele/pořadatele, nikdy tyto požadavky zájemce nesmí překročit společensky neúnosné hranice etiky, či zákonné normy.…..

 

3. SPORTOVNÍ AKCE, POŘÁDÁNÍ ZÁVODŮ, SOUTĚŽÍ ...

Zajišťujeme pro zájemce uspořádání závodů či soutěží, takřka ve všech sportovních odvětvích (kolektivní i individuální sporty). Jsme schopni připravit jak závody na kole, tak atletické závody, plavecké závody, různé turnaje (fotbal, volejbal, tenis, atd.), zkrátka, vše dle vašich přání a dispozic.

Zde opět nabízíme kompletní servis, od zajištění pořadatelské služby, rozhodčích, herních/soutěžních plánů, výsledků, diplomů, zajištění časomíry, moderování, občerstvení , ozvučení, ale navíc třeba i doprovodný kulturní program….

Již jsme úspěšně realizovali několik takových akcí. V Ústí nad Labem například 3. ročníky závodu horských kol "Střekov Cup", nebo jsme 4 roky úspěšně moderovali volejbalovou extraligu mužů v Ústí nad Labem…

 

4. PRODUKCE HUDEBNÍCH SKUPIN A UMĚLCŮ

Za poslední roky jsme přímo spolupracovali s mnoha umělci, či skupinami, všech možných žánrů. Aktuální výčet je větší než 100 umělců či skupin. Není pro nás problém pro vás zajistit skupiny či umělce v cenovém rozpětí již od 3.000,-Kč, a to napříč všemi uměleckými, či hudebními směry…Díky osobním známostem s mnohými z umělců, pro vás umíme zajistit opravdu rozumné ceny… V posledních letech jsme spolupracovali například s umělci/kapelami APPOLO & Petr Spálený, Wabi Daněk, BOKOMARA a Naďa URBÁNKOVÁ, COP, DAVID KRAUS & band, FÁMY & Petr Kůs, ARGEMA, IVAN HLAS & NAHLAS, JAHELKA, JITKA VRBOVÁ, KAMÉLIE, KAMELOT, LAURA A JEJÍ TYGŘI, MODROTISK, MONOGRAM, NATURAL, NEŘEŠ – Zdeněk Vřešťál + Rottrová M., NONAME, PACIFIK, PATROLA/ŠLAPETO, PAVLÍNA JÍŠOVÁ & CS BAND, PETR KOCMAN & Kocman band, POUTNÍCI, RANGERS, Robert Křesťan & Druhá Tráva, SAMSON LENK + HOP TROP, SMOKIE REVIVAL, STRING LADIES/INFLAGRANTI, THE APPLES, THE BOOM, VYNÁLEZ ZKÁZY, ZELENÁČI, ZONYGA JIRKA, ŠUM SVISTU & Daniel Nekonečný a mnoho dalších…

 

5. REFERENCE - VÝBĚR Z TOHO, CO JSME REALIZOVALI

Mezinárodní finále festivalu PORTA 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 – pro scény "Lidické náměstí v Ústí nad Labem, Park Severní Terasa, Letní kino, Restaurace Hvězda, Hotel Větruše, Zahrada Českého rozhlasu SEVER" zajištění zvuku, scény, světel, produkce kapel, sponzorů. Současně se Jan Moucha stal členem štábu Porty. 


Roudnické vinobraní 2008, 2007, 2006, 2005 – zde J.Moucha působil v roli hlavního dramaturga cca 5 let, čili stál u zrodu a obnovení této tradice. Současně zde zajišťoval produkci kapel, zvuku, reklamy a jednu ze scén po dobu pěti let moderoval. Tato akce byla realizována na dvou multižánrových scénách, na nichž běžel program paralelně. Návštěvnost cca 5000 lidí za 12 hodin.

Roudnický country festival 2008, 2007, 2006, 2005, 2004 – projekt, který jsme v Roudnici nad Labem odstartovali, slavil úspěch. Festival si našel své příznivce. Zde J. Moucha působil v roli hlavního dramaturga od prvního ročníku. Současně zde produkoval kapely a festival i moderoval. Návštěvnost – plné Husovo náměstí v Roudnici nad Labem.

Velký country&bluegrass koncert (charita) 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001 – tento vánoční charitativní projekt na podporu Dětského domova na Severní Terase v Ústí nad Labem J. Moucha plně realizoval od počátku spolu se skupinou BLUE EYES z Ústí nad Labem. Zde zajišťoval produkci kapel, psal scénáře, zajiťoval sponzory, zvukovou techniku. 


Hudební festival "Hudební Zátiší Dobříň 2011, 2010, 2009 – tento multižánrový festival byl realizován "na klíč" a představilo se na něm spoustu zajímavých umělců a skupin.

Závod horských kol Sřekov CUP 2010, 2009, 2008 – úspěšná realizace tří ročníků závodů horských kol pro širokou veřejnost v atraktivním prostředí Českého středohoří… Akce byla realizována "na klíč".

SPORT LIVE COUNTRY TEPLICE 2011 – úspěšná realizace 4 turnajů v jednom místě (badminton, nohejbal, plážový volejbal, stolní tenis) spolu s doprovodným kulturním programem – a hudebním minifestivalem. Úspěšná realizace akce "na klíč".

 

6. FILOZOFIE AGENTURY A KONTAKTY

Držíme se zásady, že každá akce, na které se podílíme, nebo kterou realizujeme, je naší osobní záležitostí. Už jen proto, že jsme na realizaci zadavateli kývli, a že jsme si ji k realizaci i vybrali…. Díky naší velmi úzké součinnosti se zadavateli, díky našim letitým zkušenostem i umu řešit zdánlivě nepodstatné detaily – měly dosud námi realizované akce úspěch… Vstříc k úspěchu, k spokojenému zadavateli/zákazníkovi, divákovi, ale nakonec i naší spokojenosti, kráčíme společně… V duchu hesla: PRO VÁS – S VÁMI…

Oslovila-li vás naše nabídka, náš postoj k práci, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle tel. 602 102 522. Naleznete nás i na webové stránce bluegrassové skupiny

M O N O K L, kterou v dubnu 2011 Jan Moucha založil.Na spolupráci s vámi se těší Jan Moucha a agentura JAM z Ústí nad Labem